Asfaltwerkzaamheden Lupinenweg en Eikenlaan
Van maandag 13 april tot en met vrijdag 26 juni voert aannemer VGB-Asfalt onderhoudswerkzaamheden uit aan de Lupinenweg en Eikenlaan.
Het werk wordt in 2 fases uitgevoerd
- Fase 1: Lupinenweg vanaf de Veghelsedijk tot aan de Blokweg (maandag 13 april tot en met vrijdag 29 mei).
- Fase 2: Lupinenweg vanaf de Blokweg tot aan de Eikenlaan, en de Eikenlaan vanaf de Lupinenweg tot de rotonde Snoertsebaan (woensdag 27 mei tot en met vrijdag 26 juni).
Bereikbaarheid
Tijdens deze werkzaamheden zijn de Lupinenweg en de Eikenlaan afgesloten voor doorgaand verkeer. Omleidingen worden ter plaatse aangegeven. De aannemer informeert de omwonenden. Voor de hulpdiensten zijn de Lupinenweg en de Eikenlaan altijd bereikbaar.
Locatie van de werkzaamheden tijdens fase 1 en fase 2
Fase 1: Lupinenweg
Fase 2: Lupinenweg-Eikenlaan
Vragen of opmerkingen?
Bij vragen kunt u bellen naar de contactpersonen:
- Dennis van den Broek (uitvoerder aannemer VGB-Asfalt) via telefoon: 06-27 09 33 48
- Marijn van den Heuvel (projectleider aannemer VGB-Asfalt) via telefoon: 06-11 24 26 09
- Ad Goossens (opzichter gemeente Deurne) via telefoon: 06-53 51 41 39
- Hazim Sabha (projectleider gemeente Deurne) via telefoon: 0493- 38 77 11
Onvoorziene omstandigheden
Bij alle werkzaamheden kunnen onvoorziene omstandigheden de voortgang van de werkzaamheden vertragen waardoor het werk moet worden uitgesteld naar een later moment. Bijvoorbeeld als het lang achter elkaar hard regent.