19 september Open Dag: Van escape room tot historische verhalen
De open dag van gemeente Deurne trok in 2024 ruim 1.500 bezoekers. Op zaterdag 19 september bent u opnieuw van harte welkom. Dit jaar staat de dag in het teken van 100 jaar gemeente Deurne.
Hoe zag Deurne er vroeger uit? Welke verhalen hebben onze gemeente gevormd? En wat gebeurt er eigenlijk achter de schermen in het gemeentehuis? Tijdens de open dag ontdekt u het zelf.
Reis door 100 jaar Deurne aan de hand van foto's, verhalen en bijzondere ontmoetingen. Maak kennis met de gemeenteraad en het college en ontdek hoe de gemeente werkt. Ook voor kinderen en jongeren is er van alles te doen, zoals de escape room van de kindergemeenteraad.
Daarnaast zijn er verspreid door het gebouw verrassende activiteiten, waaronder een duurzame FREE-FASHION modeshow.
Of u nu geïnteresseerd bent in de geschiedenis van Deurne, nieuwsgierig bent naar het werk van de gemeente of gewoon op zoek bent naar een leuke middag: er valt voor jong en oud genoeg te ontdekken.