Wasbare luiers aanschaffen

Een jong kind gebruikt veel luiers. Dat zorgt voor veel afval én hoge kosten. Met wasbare luiers kunt u dat flink verminderen. Ze zijn herbruikbaar, comfortabel voor uw kind en beter voor het milieu. Ook worden kinderen er vaak eerder zindelijk mee. Op de lange termijn bespaart u er bovendien geld mee. Tegenwoordig zijn wasbare luiers moderne, zachte luiers die makkelijk in gebruik zijn. Om ouders in Deurne te helpen bij de overstap, kunt u een tegemoetkoming aanvragen voor de aanschaf van wasbare luiers.

Voor wie is de regeling?

Bent u ouder of voogd van één of meer kinderen tussen de 0 en 3 jaar en woont u in de gemeente Deurne? En heeft u een startpakket of basispakket wasbare luiers gekocht? Dan kunt u een eenmalige tegemoetkoming aanvragen.

Hoeveel tegemoetkoming krijgt u?

Als uw aanvraag wordt goedgekeurd, ontvangt u eenmalig € 100.

Voorwaarden

U kunt een tegemoetkoming aanvragen als:

  • u woont in de gemeente Deurne en staat hier ingeschreven;
  • u ouder of voogd bent van één of meer kinderen van 0 tot 3 jaar;
  • u een startpakket of basispakket wasbare luiers heeft gekocht;
  • het pakket € 100 of meer kost (exclusief verzendkosten);
  • u niet eerder een aanvraag voor deze regeling heeft ingediend;
  • de aankoop en aanvraag plaatsvinden binnen de eerste 3 levensjaren van (één van) uw kind(eren).

Hoe vraagt u de tegemoetkoming aan?

U vraagt de tegemoetkoming aan via het onderstaande formulier. Zorg ervoor dat u een kopie van het aankoopbewijs digitaal bij de hand heeft. Deze kunt u direct meesturen met uw aanvraag. U kunt de aanvraag doen met of zonder DigiD. U ontvangt van ons bericht zodra uw aanvraag is beoordeeld of als wij nog vragen hebben.

DigiDVraag subsidie aan voor aanschaf van wasbare luiers